معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان

با حضور نمایندگانی از وزارت کشور:
جشن ازدواج دو زوج از توانیابان مجتمع رعد برگزار شد


به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان: مراسم جشن ازدواج دو زوج از توانیابان مجتمع رعد شب گذشته با کمک جمعی از خیرین استان و با حضور نمایندگانی از وزارت کشور، استانداری، بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی کرمان در سالن پذیرایی و تفریحی سیاح برگزار شد.
در این مراسم حسین کوچکیان فرد رییس اداره سرمایه اجتماعی، امور فرهنگی و سبک زندگی وزارت کشور با تبریک این جشن، ازدواج را مایه رسیدن به سعادت و آرامش فرد توصیف کرد و افزود: بسیار خوشحال و خرسندم که امروز در جمع خیرین استان کرمان حضور دارم و این مراسم که با بهره گیری از ظرفیت نهادهای غیر دولتی و با کمک خیرین برگزار شده است باید به صورت یک الگو به جامعه مطرح شود.
وی تصریح کرد: در شرایط موجود جامعه بهترین گزینه برای تسهیل در امر ازدواج جوانان بهره گیری از ظرفیت نهادهای غیر دولتی و بخش خصوصی است.
کوچکیان فرد، همچنین با تاکید بر اهمیت توجه به مشکلات و مسائل جوانان بالاخص در امر ازدواج و اشتغال اظهارداشت:امروز دولت به تنهایی نمی تواند همه مشکلات را مرتفع کند و متاسفانه ورود افراد به طور ناگهانی به سن جوانی و بدون آموزش خود مشکل ساز است که این امر نیازمند حضور و مشارکت بخش خصوصی است.
وی با تائید فعالیت های انجام شده در مجتمع رعد افزود: اقدامات انجام شده در این نهاد غیردولتی ،در زمینه آموزش، اشتغال و ازدواج معلولین بسیار ارزشمند و ستودنی است.
در ادامه این مراسم زهرا موسی پور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان با اشاره به سنت حسنه ازدواج در جامعه گفت:خوشبختانه امروز مجتمع رعد همچون بازویی توانمند در کنار دولتمردان، در بحث معلولین است و تاکنون نیز کارهای بزرگی برای ازدواج، اشتغال ،آموزش و توانمندسازی معلولین برداشته است.
وی ادامه داد: استان کرمان دارای خیرین و نیکوکاران زیادی دارد که با نگاه پیشگیرانه در بحث آسیب های اجتماعی فعالیت می کنند و تاکنون نیز گام های بلندی در امر تسهیل ازدواج جوانان برداشته شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

مهدی لشکری مدیرعامل مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان نیز در ادامه به بیان جزئیات این مراسم ازدواج پرداخت و گفت: این دو زوج دارای معلولیت جسمی و حرکتی بوده که آموزش های فنی و حرفه ای را در مرکز رعد فرا گرفته و توانایی های لازم برای اداره و سرپرستی یک خانواده مستقل را کسب کرده اند.
وی ادامه داد: برای ازدواج و تامین جهیزیه این دو زوج بالغ بر 300 میلیون ریال هزینه شده که توسط خیرین پرداخت و از سوی مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان برگزار شده است و همه هدایای جمع آوری شده به این دو زوج توانیاب پرداخت می شود.

 

 

پایان پیام/

 

 

سه شنبه, ۱۹ مارس ۲۰۱۹
سه شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
سه شنبه, ۱۲ رجب ۱۴۴۰

اوقات شرعی

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد.