معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان

* آشنایی با ما 

مجتمع آموزشی ، نیکوکاری رعد کرمان یک تشکل غیر دولتی و مردم نهاد (NGO) است که از شهریور ماه سال 1383 به همت پروفسور محمد حسن کریمی نژاد پدر علم ژنتیک ایران راه اندازی شد ، هدف از راه اندازی این مجتمع ، آموزش و ارتقاء توانایی های افراد توانیاب ( معلولین  جسمی و حرکتی ) و پیشگیری از بروز معلولیتهای ناشی از مشکلات ژنتیکی در کشور است . این مجموعه تا کنون بیش از 450 نفر از معلولین جسمی و حرکتی در استان کرمان آموزشهای لازم را در رشته های فرهنگی و هنری ارائه داده که در نهایت منجر به کسب مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و ورود آنها به بازار کار شده است . این مجتمع خیریه تحت نظارت سازمان بهزیستی استان فعالیت دارد و به صورت هیئت امنایی و توسط هیئت مدیره و مدیر عامل اداره می شود و هزینه های جاری آن علاوه بر کمکهای بهزیستی از طریق مشارکت های خیرین و نیکوکاران استان تامین می شود . این مجتمع تا کنون در یک ساختمان استیجاری فعالیت داشته اما از آنجا که امکانات ، تجهیزات و مکان آن برای انجام همه فعالیتهای مجتمع کافی نبوده ، تعدادی از خیرین تصمیم گرفتند تا ساختمانی جدید برای این مجتمع احداث نمایند . 

 

 

سه شنبه, ۲۴ نوامبر ۲۰۲۰
سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۹
سه شنبه, ۰۸ ربیع الثانی ۱۴۴۲

اوقات شرعی

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد. 

آخرین مطالب

 • ميلاد ستارگان آسمان ولايت حضرت امام حسين(ع) ، حضرت امام سجاد (‎ع) و حضرت عباس(ع) مبارك باد.
  ادامه مطلب >>
 • عید سعید مبعث، آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت، مبارک باد.
  ادامه مطلب >>
 • امیدواریم با جمع کردن هفت سین نوروزی، قرآنش نگهدارتان، آینه اش روشنایی زندگیتان، سکه اش برکت عمرتان، سبزیش طراوت و شادابی دلتان، ماهی اش شوق ادامه زندگیتان را به شما هدیه دهد روز طبیعت (سیزده بدر) مبارک.
  ادامه مطلب >>
 • شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان
  ادامه مطلب >>

تماس با ما

آدرس: کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - روبروی دانشکده فنی

تلفن: 03432113777

فکس: 03432113778

ایمیل: info@raadkerman.com